Teslim Süreleri

KARGO TAKİBİ

Kargonuzu takip etmek için tıklayınız.

Gönderi Takip yazan kısma takip numarınızı yazınız.

Lütfen teslim süreleri ile ilgili veya farklı sorularınız varsa bizimle iletişime geçin. +90 232 4454140

TÜRKİYE İÇİ TESLİMATLAR

Resmi tatil günlerinde ve Pazar günleri kargo gönderilmemekte ve teslimat yapılmamaktadır. Bunun yanı sıra kargo şirketi ürünleri almaya 17:00’dan sonra gelmemektedir.  Bu siparişler sonraki ilk çalışma gününde gönderilir.

Ambar firmaları ise resmi tatil ve cumartesi pazar haricinde gönderi almakta ve teslimat yapmaktadır. Öğlen 15:00’a kadar haber verilmesi gereklidir. Bu siparişler sonraki ilk çalışma gününde gönderilir.

Ankara’ya kadar kargolar bir aksilik olmamak şartıyla 1 iş gününde, diğer şehirler 2 iş gününde gönderilmektedir.

Kargo firmasının şubesinin olmadığı bölgelerde bu süre 1 haftaya kadar uzayabilir. Bu süreler kargo tedarikçisinin internet sitesinde yayınlanan sürelerdir.

Firmamız Yurtiçi ve Aras kargo ile anlaşmalıdır. Eğer farklı bir kargo ile gönderilmesini isterseniz dilediğiniz kargoya ürün verilir, ancak kargo ücretleri eğer o kargo ile anlaşmanız yok ise yüksek çıkar.

ULUSLARARASI TESLİMATLAR

Uluslararası kargolarda genellikle parsiyel taşımacılıkta UPS veya DHL kullanmaktayız. Bunun haricinde koli veya çuval bazında o ülkeye sık giden lojistik firmalar kullanılmakta.

Uçak kargoyla Avrupa, Batı Asya ve Orta Doğu’ya kargolar 3-6 iş günü,  Amerika, Avusturalya, Uzak Doğu ve Afrikaya 5-9 iş günü sürmektedir.

Kargo ücretleri siparişiniz ardından hacim/ağırlık durumuna göre fiyatlandırılmakta ve size bilgi verilmektedir.